0
Нічого не придбано!

Закрити
Новини

ЕПРА для УФ ламп

19.04.2020

ЕПРА для УФ ламп УФ лампи мають дві характеристики, які визначають підбір ЕПРА - потужність УФ лампи і вид цоколя. Вид цоколя, також стане в нагод ..

Читати далі...

Світлодіодні світильники для рослин

17.10.2019

Світлодіодні світильники для рослин У жовтні 2019 року компанія Feron презентувала лінійку світлодіодних світильників для рослин. Зроблю невеликий ..

Читати далі...

Світло в акваріум Juwel

23.01.2019

Всім привіт! Коротко розглянемо лампи, які використовуються в популярних акваріумах німецького виробника Juwel. З недавнього часу, виробник почав ..

Читати далі...

Світло в акваріум Природа

22.01.2019

Всім привіт! Вирішив написати цікавий матеріал по лампам, які використовуються в популярних акваріумах Природа. Взяв все кришки з їх асортименту і ..

Читати далі...

Люмінесцентні лампи 827, 830, 840, 865, 880

14.01.2019

Всім привіт! Потенційні клієнти часто запитують, як розшифрувати маркування на спектральних лампах? Що значить 827, 830, 840, 865, 880? Перша цифра ..

Читати далі...

Акваріумне світло своїми руками

 Акваріумне світло своїми руками

Акваріумне світло своїми руками

Всім привіт!

Я багато років торгую акваріумними лампами і обладнанням для створення правильного світла в акваріумі. Часто задають питання, що мені потрібно для самостійного монтажу освітлення в акваріумі використовуючи люмінесцентні лампи?
Сьогодні я вирішив відповісти на це питання в даній статті.

Вам необхідно п'ять складових:
- акваріумні люмінесцентні лампи
- вологозахищені патрони
- ЕПРА
- кабель
- вилка в розетку
Детальніше про кожного з них.

Акваріумні лампи потрібні спеціалізовані. Чим вони відрізняються від звичайних офісних люмінесцентних ламп?
Все просто, в кожної люмінесцентної лампи, є наповнення - люмінофор. Він задає спектр. Для акваріума, спектр повинен бути правильно підібраний. Тому рекомендується використання виключно спеціалізованих ламп для акваріума. Їх ще потрібно правильно підібрати для поєднання між собою під задані цілі.

Вологозахищені патрони потрібні для захисту від вологи сполучних елементів. Акваріум це область підвищеної вологи, тому рекомендується використання саме таких патронів. Зазвичай вони ж і є кріпленням до акваріумної кришки. Важливо підібрати потрібний патрон щодо діаметра і цоколя лампи.

ЕПРА дуже важливий елемент, це пристрій, який підбирається під технічні характеристики люмінесцентної лампи. ЕПРА запускає лампу. Тому неправильно підібраний ЕПРА може привести до некоректної роботи лампи і її перегорання або перегорання самого ЕПРА. Також, його потрібно правильно підключити, слідуючи схемою підключення намальованою на ньому.

Кабель підбирається щодо заданих характеристик на ЕПРА і патронах. Діаметр перетину і навантаження.

Вилка в розетку підбирається щодо того чи є заземлення чи ні.

Є багато різновидів самих ламп, патронів і ЕПРА. Але про них в інших статтях.
Дякуємо за увагу.

Інтернет-магазин світла E12 © 2018