0
Нічого не придбано!

Закрити
Новини

Тимчасово не працюємо

15.05.2022

Інтернет магазин не буде працювати до окінчення воєнного стану в Україні. ..

Читати далі...

ЕПРА для УФ ламп

19.04.2020

ЕПРА для УФ ламп УФ лампи мають дві характеристики, які визначають підбір ЕПРА - потужність УФ лампи і вид цоколя. Вид цоколя, також стане в нагод ..

Читати далі...

Світлодіодні світильники для рослин

17.10.2019

Світлодіодні світильники для рослин У жовтні 2019 року компанія Feron презентувала лінійку світлодіодних світильників для рослин. Зроблю невеликий ..

Читати далі...

Світло в акваріум Juwel

23.01.2019

Всім привіт! Коротко розглянемо лампи, які використовуються в популярних акваріумах німецького виробника Juwel. З недавнього часу, виробник почав ..

Читати далі...

Світло в акваріум Природа

22.01.2019

Всім привіт! Вирішив написати цікавий матеріал по лампам, які використовуються в популярних акваріумах Природа. Взяв все кришки з їх асортименту і ..

Читати далі...

Світлодіодні світильники для рослин

Світлодіодні світильники для рослин

Світлодіодні світильники для рослин

Світлодіодні світильники для рослин

У жовтні 2019 року компанія Feron презентувала лінійку світлодіодних світильників для рослин.
Зроблю невеликий огляд по ним.

Трохи про минуле. До моменту презентації цих світильників, фермери, акваріумісти, та інші люди, які вирощують рослини під штучним освітленням, використовували світильники з Т8 і Т5 люмінесцентними лампами, і застосовували спеціальні фіто лампи для рослин. Тепер, пропонується використовувати готове рішення - світлодіодний фіто світильник для рослин.

Лінійка складається з трьох довжин світильників 60 см, 90 см, 120 см, що по суті замінює популярні потужності 18W, 30W і 36W на більш економний варіант 8W, 12W, 14W відповідно. Виробник стверджує, що підібрав оптимальний спектр для правильного розвитку і росту рослин в діапазоні нано хвиль 450-650. Для зручного монтажу, пропонуються підвіси і кріплення, які йдуть в комплекті. Для фермерів і власників парників буде зручно використовувати функцію послідовного підключення в лінію.

Отже, висновки.
Купуючи світлодіодний світильник для рослин від компанії Feron, ви отримуєте економію енергоспоживання, це актуально особливо для великих господарств, які використовують Т8 люмінесцентні лампи, зручний монтаж і правильний спектр для фотосинтезу рослин. Акваріумістам потрібно враховувати, що монтаж під кришку небажаний, тільки використання у відкритих акваріумах. Світильник буде відмінним помічником для підсвічування домашніх рослин і розсади в період підготовки до посівного періоду.
Я описав заявлене, а вже практика покаже ефективність використання таких світильників.

Купити світлодіодний світильник для рослин Feron

 

Інтернет-магазин світла E12 © 2018