0
Нічого не придбано!

Закрити
Новини

ЕПРА для УФ ламп

19.04.2020

ЕПРА для УФ ламп УФ лампи мають дві характеристики, які визначають підбір ЕПРА - потужність УФ лампи і вид цоколя. Вид цоколя, також стане в нагод ..

Читати далі...

Світлодіодні світильники для рослин

17.10.2019

Світлодіодні світильники для рослин У жовтні 2019 року компанія Feron презентувала лінійку світлодіодних світильників для рослин. Зроблю невеликий ..

Читати далі...

Світло в акваріум Juwel

23.01.2019

Всім привіт! Коротко розглянемо лампи, які використовуються в популярних акваріумах німецького виробника Juwel. З недавнього часу, виробник почав ..

Читати далі...

Світло в акваріум Природа

22.01.2019

Всім привіт! Вирішив написати цікавий матеріал по лампам, які використовуються в популярних акваріумах Природа. Взяв все кришки з їх асортименту і ..

Читати далі...

Люмінесцентні лампи 827, 830, 840, 865, 880

14.01.2019

Всім привіт! Потенційні клієнти часто запитують, як розшифрувати маркування на спектральних лампах? Що значить 827, 830, 840, 865, 880? Перша цифра ..

Читати далі...

Підбір ламп для акваріума

Підбір ламп для акваріума

Підбір ламп для акваріума

Всім привіт!

У першій статті я розглянув коротко про те, що потрібно знати при створенні освітлення в акваріумі своїми руками. З яких комплектуючих складається система освітлення і на що звернути увагу, але хотілося б зупинитися більш докладніше на підборі ламп.
Отже, в акваріумах застосовуються два види люмінесцентних ламп Т5 і Т8. Їх відмінність в діаметрі трубки, потужності і цоколі. Т5 лампа, є більш новою технологією, ніж Т8. У них потужність вище при приблизно однієї довжині в порівнянні з Т8, що дає можливість збільшити важливий показник для акваріумного освітлення - ват / літр. Трубка тонше. Але і бюджет збірки више.Визначились, які будемо ставити лампи щодо довжини і завдань.
Далі, потрібно підібрати поєднання спектра. Спектр задається довжиною нано хвиль і люмінофором. Люмінофор відповідає за кольоровість лампи. Тому, важливо зробити правильний підбір ламп, щоб піки нано хвиль були в потрібних кольорах і не збігалися.
Варто зазначити, що лампи для акваріума комбінуються парами, тому дуже складно зібрати світло за непарної кількості ламп. Трохи про приклади парної збірки акваріумних ламп у травнику: Sylvania Grolux + Sylvania Aquastar, Sylvania Grolux + 865, 830 + 865, 830 + 880, Sylvania Grolux + 880.
Якщо ламп чотири, то пари комбінуються. Якщо більше чотирьох, то збільшується їх кількість.

Ви завжди можете звернутися до продавця за консультацією. Кожен акваріум індивідуальний, тому завдання продавця допомогти в підборі освітлення саме для ваших завдань і запитів.

Інтернет-магазин світла E12 © 2018